[přeskočit k obsahu]

CZ EN DE
Vytisknout stránku Poslat odkaz e-mailem

Odeslat odkaz na tuto stránku e-mailem:
Hledat v katalogu


Rozšířené vyhledávání…

Reklama

banner1

Co je Léčivý jíl

Léčivý jíl se používá pro vnitřní hygienu člověka.


Jíly jsou usazeniny tvořené anorganickými jílovými minerály jako bentonit, kaolinith, montmorilonit, slída, křemen, vápenec. 
Jíly mají různou barvu: bílou, šedivou, zelenou, červenou, růžovou. Barva je způsobena sloučeninami železa. Existují jíly franzouské, marocké, sibiřské a samoržejmě i české. Rozdíl mezi nimi je z chemického hlediska minimální.

Jíly se použivaly a používají k "léčení", lépe k navrácení zdraví či jeho udržení. Používání jílů tímto způsobem je známo jak u lidí tak i u zvířat.

"Léčivý jíl" není ani Lék ani Potravinový doplněk ve smyslu předpisů. Je to však vžitý, běžně používaný výraz, který vznikl tradičním používáním jílu v medicíně a v lidovém lékařství. Tomuto zlidovělému ozačení každý rozumí, není třeba žádné zvláštní vysvětlení.

Léčivé jíly nejsou universální všelék. Je ale neoddiskutovatelné, že pomáhají při uzdravování (vyléčení) od chorob. Stejné platí o jejich významu při zachování udržitelného zadraví.

 

Jíly které nabízí ZVC Dr. Hoffmann jsou domácího, tedy českého původu. Pocházejí z chráněných nalezišť. Moderní řečí řečeno jsou Bio, tedy opravdu přírodní, virgin.

.

Naprosto spolehlivě a přirozeně léčí jíl Hemeroidy, kožní choroby a alergie všeho druhu.
Pravidelné užívání odstraní akutní potíže a preventivní zabrání potížím novým. Můžete se na to spolehnout.

Denně 2 x 2 lžičky Terrasol.


Na alergie je vhodnější Sopečný popel Vulkanolith.
Denně 2 x2 lžičky Vulkanolith.

 

Pozn.: Léčivý jíl se někdy označuje jako Léčivá hlína, na př. Heilerde LUVOS. Hlína má více minerálních látek a je účinější. Výraz "hlína" nezní bohužel zcela pozitivně. Škoda.

Přidat komentář k článku

Jméno:

Váš web:

Předmět:

Komentář:

Ochrana proti spamu:

Výsledek příkladu napište do pole.

10 + 5 =

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

PayU
Tento web využívá služeb
platební brány PayU.
YXX.cz

YXX.cz   |   O nás   |   Kontakt   |   Nahlásit problém   |   Elita   |   Rejstřík   |   VITAeSHOP   |   Mapa webu   |   Webdesign: Šmíd a Kasal s.r.o.

© 2012–2013 YXX.cz. Všechna práva vyhrazena.

TOPlist